Продукція > KYOCERA AVX > CM05X5R105K25AH
CM05X5R105K25AH
CM05X5R105K25AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0402
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05AR51E105KH NEW GLOBAL PN 1uF 10% 25 A 581-KGM05AR51E105KH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM05X5R105K25AH CM05X5R105K25AH Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05AR51E105KH NEW GLOBAL PN 1uF 10% 25 A 581-KGM05AR51E105KH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
CM05X5R105K25AH CM05X5R105K25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0402