Продукція > KYOCERA AVX > CM05X5R105M25AH
CM05X5R105M25AH
CM05X5R105M25AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 5382 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM05X5R105M25AH CM05X5R105M25AH Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05AR51E105MH NEW GLOBAL PN 1uF 20% 25 A 581-KGM05AR51E105MH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
CM05X5R105M25AH CM05X5R105M25AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF