Продукція > KYOCERA AVX > CM05X5R106M10AH
CM05X5R106M10AH
CM05X5R106M10AH KYOCERA AVX
cx5r-KGM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM05X5R106M10AH CM05X5R106M10AH Виробник : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CM05X5R106M10AH CM05X5R106M10AH Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05CR51A106MH NW G LOB PN 10V 10uF X5R A 581-KGM05CR51A106MH