Продукція > KYOCERA AVX > CM05X5R156M04AH
CM05X5R156M04AH
CM05X5R156M04AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15UF 4V X5R 0402
на замовлення 2393 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05BR50G156MH NEW GLOBAL PN 15uF 20% 4 A 581-KGM05BR50G156MH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM05X5R156M04AH CM05X5R156M04AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 15UF 4V X5R 0402
товару немає в наявності
CM05X5R156M04AH CM05X5R156M04AH Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05BR50G156MH NEW GLOBAL PN 15uF 20% 4 A 581-KGM05BR50G156MH