Продукція > KYOCERA AVX > CM05X5R475M10AH
CM05X5R475M10AH
CM05X5R475M10AH KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05CR51A475MH NEW GLOBAL PN 4.7uF 20% A 581-KGM05CR51A475MH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM05X5R475M10AH CM05X5R475M10AH Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05CR51A475MH NEW GLOBAL PN 4.7uF 20% A 581-KGM05CR51A475MH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
CM05X5R475M10AH CM05X5R475M10AH Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402