Продукція > KYOCERA AVX > CM05X6S106M04AH
CM05X6S106M04AH
CM05X6S106M04AH KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0402 X6S 10UF20% 4V
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 9880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0402 X6S 10UF20% 4V, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM05X6S106M04AH CM05X6S106M04AH Виробник : Kyocera AVX Kyocera_AVX_Components_CM025_CM05_CM105_CM21_E217K-2932876.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 10uF X6S 0402 2mm Pitch 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
CM05X6S106M04AH CM05X6S106M04AH Виробник : KYOCERA AVX Description: 0402 X6S 10UF20% 4V
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF