Продукція > KYOCERA AVX > CM05X6T475M06AH
CM05X6T475M06AH
CM05X6T475M06AH KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X6T 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X6T
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X6T 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X6T, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM05X6T475M06AH CM05X6T475M06AH Виробник : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X6T 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X6T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CM05X6T475M06AH CM05X6T475M06AH Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 4.7uF 20% X6T
на замовлення 890 шт:
Мінімальне замовлення: 14
CM05X6T475M06AH Виробник : Kyocera cm_Kyocera.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 4,7 мкФ, U, В = 6,3, Розм = 0402, Точн., % = 20, ТКЄ = X6T, Тексп, °C = -55...+105, Тип сер. = CM,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт