Продукція > KYOCERA AVX > CM105X5R475M10AT
CM105X5R475M10AT
CM105X5R475M10AT Kyocera AVX
CM_Series_e-2835982.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15BR51A475MT NEW GLOBAL PN 4.7uF 20% A 581-KGM15BR51A475MT
на замовлення 7091 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X5R475M10AT CM105X5R475M10AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF