Продукція > KYOCERA AVX > CM105X5R476M04AT
CM105X5R476M04AT
CM105X5R476M04AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0603 X5R 47UF20% 4V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 0603 X5R 47UF20% 4V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X5R476M04AT CM105X5R476M04AT Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15CR50G476MT NEW GLOBAL PN 4V 47uF X5
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
CM105X5R476M04AT CM105X5R476M04AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: 0603 X5R 47UF20% 4V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF