Продукція > KYOCERA AVX > CM105X6S105K25ATH
CM105X6S105K25ATH
CM105X6S105K25ATH KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 25V X6S 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X6S 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X6S105K25ATH CM105X6S105K25ATH Виробник : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X6S 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
CM105X6S105K25ATH CM105X6S105K25ATH Виробник : Kyocera AVX CM_Series_e-2835982.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1uF 10% X6S