Продукція > KYOCERA AVX > CM105X6S106M06AT
CM105X6S106M06AT
CM105X6S106M06AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 6.3V X6S 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X6S 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X6S106M06AT CM105X6S106M06AT Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 10uF 20% X6S
на замовлення 31 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
CM105X6S106M06AT CM105X6S106M06AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X6S 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF