Продукція > KYOCERA AVX > CM105X6S106M16AT
CM105X6S106M16AT
CM105X6S106M16AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0603 X6S 10UF20% 16V
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0603 X6S 10UF20% 16V, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X6S106M16AT CM105X6S106M16AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: 0603 X6S 10UF20% 16V
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF