Продукція > KYOCERA AVX > CM105X6S476M02AT
CM105X6S476M02AT
CM105X6S476M02AT KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 47UF 25V X6S 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
на замовлення 1719 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47UF 25V X6S 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 2.5V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X6S476M02AT CM105X6S476M02AT Виробник : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: CAP CER 47UF 25V X6S 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
товару немає в наявності
CM105X6S476M02AT CM105X6S476M02AT Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5V 47uF X6S 0603 20 %