Продукція > KYOCERA AVX > CM105X6T226M04AT
CM105X6T226M04AT
CM105X6T226M04AT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 4V X6T 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X6T
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 1607 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 4V X6T 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X6T, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X6T226M04AT CM105X6T226M04AT Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 22uF 20% X6T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
CM105X6T226M04AT CM105X6T226M04AT Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER 22UF 4V X6T 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF