Продукція > KYOCERA AVX > CM105X6T475M16AT
CM105X6T475M16AT
CM105X6T475M16AT KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 16V X6T 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X6T
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 3143 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 16V X6T 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X6T, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X6T475M16AT CM105X6T475M16AT Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7UF 16V 20% 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
CM105X6T475M16AT CM105X6T475M16AT Виробник : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: CAP CER 4.7UF 16V X6T 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X6T
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF