Продукція > KYOCERA AVX > CM105X7R105M16AT
CM105X7R105M16AT
CM105X7R105M16AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 16V X7R 0603
на замовлення 3425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15AR71C105MT NEW GLOBAL PN 1uF 20% 16V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X7R105M16AT CM105X7R105M16AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X7R 0603
товару немає в наявності
CM105X7R105M16AT CM105X7R105M16AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e-2835982.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM15AR71C105MT NEW GLOBAL PN 1uF 20% 16V