Продукція > KYOCERA AVX > CM105X7T106M06AT
CM105X7T106M06AT
CM105X7T106M06AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 6.3V X7T 0603
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 10uF 20% X7T.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM105X7T106M06AT CM105X7T106M06AT Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 10uF 20% X7T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CM105X7T106M06AT CM105X7T106M06AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X7T 0603