Продукція > KYOCERA AVX > CM21X5R226M16AT
CM21X5R226M16AT
CM21X5R226M16AT KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 0805 X5R 22UF20% 16V
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 22 µF
на замовлення 2710 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0805 X5R 22UF20% 16V, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM21X5R226M16AT CM21X5R226M16AT Виробник : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: 0805 X5R 22UF20% 16V
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF