Продукція > KYOCERA AVX > CM21X6S226M06AT
CM21X6S226M06AT
CM21X6S226M06AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM21X6S226M06AT CM21X6S226M06AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CM21X6S226M06AT CM21X6S226M06AT Виробник : Kyocera AVX cm_e-1893494.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 22uF 20% X6S