Продукція > KYOCERA AVX > CM21X7T226M06AT
CM21X7T226M06AT
CM21X7T226M06AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM21X7T226M06AT CM21X7T226M06AT Виробник : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 22uF 20% X7T
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
CM21X7T226M06AT CM21X7T226M06AT Виробник : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X7T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF