CM2722R201R-10
CM2722R201R-10 Laird-Signal Integrity Products
cm2722r201r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 5A 4LN 200 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.406" (10.31mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 5A 4LN 200 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.406" (10.31mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM2722R201R-10 CM2722R201R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products cm2722r201r-10-datasheet Description: CMC 5A 4LN 200 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Height (Max): 0.406" (10.31mm)
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CM2722R201R-10 CM2722R201R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 200ohms 100MHz 5A 2 Chokes SMD