CM2822H80A0T
CM2822H80A0T AEM Components
5673_CM2822HRevOctober2019.pdf
Виробник: AEM Components
Description: CMF HIGH CURRENT FUSE, 75VDC, 80
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.287" L x 0.228" W x 0.165" H (7.30mm x 5.80mm x 4.20mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA
Current Rating (Amps): 80 A
Voltage Rating - DC: 75 V
Melting I²t: 2000.0
на замовлення 910 шт:
Написати відгук
Description: CMF HIGH CURRENT FUSE, 75VDC, 80, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.287" L x 0.228" W x 0.165" H (7.30mm x 5.80mm x 4.20mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA, Current Rating (Amps): 80 A, Voltage Rating - DC: 75 V, Melting I²t: 2000.0.
Інші пропозиції CM2822H80A0T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM2822H80A0T CM2822H80A0T Виробник : AEM Components 5673_CM2822HRevOctober2019.pdf Description: CMF HIGH CURRENT FUSE, 75VDC, 80
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Current Rating (Amps): 80 A
Voltage Rating - DC: 75 V