CM3032V301R-10
CM3032V301R-10 Laird-Signal Integrity Products
cm3032v301r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 8A 4LN 300 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.430" L x 0.300" W (10.92mm x 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.595" (15.11mm)
Voltage Rating - DC: 30V
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 8A 4LN 300 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.430" L x 0.300" W (10.92mm x 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.595" (15.11mm), Voltage Rating - DC: 30V, Current Rating (Max): 8A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM3032V301R-10 CM3032V301R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products cm3032v301r-10-datasheet Description: CMC 8A 4LN 300 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Height (Max): 0.595" (15.11mm)
Voltage Rating - DC: 30V
Current Rating (Max): 8A
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CM3032V301R-10 CM3032V301R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 300ohms 100MHz 8A 2 Chokes SMD
на замовлення 599 шт:
Мінімальне замовлення: 2
CM3032V301R-10 CM3032V301R-10 Виробник : Laird Performance Materials Laird_10092020_Laird_MCP_Catalog_EMI_Filtering_and-1947796.pdf Common Mode Chokes / Filters 300ohms 100MHz 8A 2 Chokes SMD