CM4532471KSB
CM4532471KSB ABC Taiwan Electronics Corp.
Виробник: ABC Taiwan Electronics Corp.
Description: WOUND CHIP INDUCTOR,4532, 470.00
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 3.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 62 mA
Написати відгук
Description: WOUND CHIP INDUCTOR,4532, 470.00, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 3.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 62 mA.
Інші пропозиції CM4532471KSB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM4532-471KSB CM4532-471KSB Виробник : ABC Taiwan CM453232_bourns.pdf Дросель SMD, L = 470 мкГн, Idc, А = 0,062, Точн, % = 10, Q = 40 @ 796 кГц, Rdc, мОм = 26 000, SRF, МГц = 3, Габ. розм, мм = 4.5 х 3.2 х 3.2, Конфіг. = 1812, Тексп, °С = -30...+100,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. вим: шт