CM5022R201R-10
CM5022R201R-10 Laird-Signal Integrity Products
cm5022r201r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 5A 8LN 200 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, 16 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.495" L x 0.265" W (12.57mm x 6.73mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.406" (10.31mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 375
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 5A 8LN 200 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Vertical, 16 Flat Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.495" L x 0.265" W (12.57mm x 6.73mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.406" (10.31mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM5022R201R-10 CM5022R201R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products cm5022r201r-10-datasheet Description: CMC 5A 8LN 200 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 8
Height (Max): 0.406" (10.31mm)
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active
на замовлення 1553 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CM5022R201R-10 CM5022R201R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 200ohms 100MHz 5A 4 Chokes SMD
на замовлення 365 шт:
Мінімальне замовлення: 2
CM5022R201R-10 CM5022R201R-10 Виробник : EZURiO 49506409784169152f.pdf Common Mode Chokes Octal 200Ohm 100MHz 5A 0.02Ohm DCR SMD T/R