CM5022R800R-10
CM5022R800R-10 Laird-Signal Integrity Products
cm5022r800r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 5A 8LN 80 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, 16 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.495" L x 0.265" W (12.57mm x 6.73mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.197" (5.00mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - CM5022R800R-10 - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 80 Ohm, 5A, 12.57mm x 5.72mm x 4.32mm, tariffCode: 85049011, Produkthöhe: 4.32mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, DC-Nennstrom: 5A, Produktlänge: 12.57mm, euEccn: NLR, Impedanz: 80ohm, Produktpalette: CM5022 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5.72mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM5022R800R-10 CM5022R800R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 80ohms 100MHz 5A 4 Chokes SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CM5022R800R-10 CM5022R800R-10 Виробник : Laird Performance Materials Laird_10092020_Laird_MCP_Catalog_EMI_Filtering_and-1947796.pdf Common Mode Chokes / Filters 80ohms 100MHz 5A 4 Chokes SMD
Мінімальне замовлення: 2
CM5022R800R-10 CM5022R800R-10 Виробник : LAIRD 1685863.pdf Description: LAIRD - CM5022R800R-10 - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 80 Ohm, 5A, 12.57mm x 5.72mm x 4.32mm
tariffCode: 85049011
Produkthöhe: 4.32mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 5A
Produktlänge: 12.57mm
euEccn: NLR
Impedanz: 80ohm
Produktpalette: CM5022 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 5.72mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 435 шт:
Мінімальне замовлення: 5
CM5022R800R-10 CM5022R800R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products cm5022r800r-10-datasheet Description: CMC 5A 8LN 80 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 8
Height (Max): 0.197" (5.00mm)
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active