Продукція > MODULE > CM600DU-24NFH
CM600DU-24NFH module
cm600du-24nfh_e.pdf
Виробник: module
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
IGBT Modules IGBT MODULE NFH-SERIES HI-FREQUENCY DUAL.
Інші пропозиції CM600DU-24NFH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM600DU-24NFH CM600DU-24NFH Виробник : Powerex Inc. cm600du-24nfh_e.pdf Description: IGBT MOD 1200V 600A 1550W