CM600HU24F Mitsubish
Виробник: Mitsubish
05+
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MOD 1200V 600A 2400W, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.4V @ 15V, 600A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: Module, IGBT Type: Trench, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Current - Collector (Ic) (Max): 600 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 2400 W, Current - Collector Cutoff (Max): 2 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 230 nF @ 10 V.
Інші пропозиції CM600HU24F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM600HU-24F Виробник : module
CM600HU-24F CM600HU-24F Виробник : Powerex Inc. Description: IGBT MOD 1200V 600A 2400W
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.4V @ 15V, 600A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: Module
IGBT Type: Trench
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Current - Collector (Ic) (Max): 600 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 2400 W
Current - Collector Cutoff (Max): 2 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 230 nF @ 10 V