CM6050M201R-10
CM6050M201R-10 Laird-Signal Integrity Products
cm6050m201r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 4.4A 2LN 200 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Height (Max): 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 4.4A
DC Resistance (DCR) (Max): 9.1mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 10 MHz
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4.4A 2LN 200 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Height (Max): 0.197" (5.00mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 4.4A, DC Resistance (DCR) (Max): 9.1mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CM6050M201R-10 CM6050M201R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products cm6050m201r-10-datasheet Description: CMC 4.4A 2LN 200 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.197" (5.00mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 4.4A
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 3
CM6050M201R-10 CM6050M201R-10 Виробник : Laird Performance Materials cm6050m201r_10_datasheet-2583688.pdf Common Mode Chokes / Filters 200 OHM 20%