CM6149R-225
CM6149R-225 API Delevan
page126_cm6149-3359689.pdf
Виробник: API Delevan
Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .75ohm Choke SMT Common
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6149R-225 CM6149R-225 Виробник : Delevan page126_cm6149.pdf Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .75ohm Choke SMT Common
на замовлення 208 шт:
Кількість Ціна
CM6149R-225 CM6149R-225 Виробник : API Delevan Inc. CM6149.pdf Description: CMC 2.2MH 180MA 2LN SMD