CM6350-225
CM6350-225 API Delevan
CM6350-25416.pdf
Виробник: API Delevan
Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .3ohm Choke SMT Common
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.2MH 600MA 2LN SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.210" (5.33mm), Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6350-225 Виробник : Delevan page128_cm6350.pdf Description: CMC 2.2MH 600MA 2LN SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.210" (5.33mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 10 kHz
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.210" (5.33mm)
Current Rating (Max): 600mA
товару немає в наявності
CM6350-225 CM6350-225 Виробник : Delevan page128_cm6350.pdf Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .3ohm Choke SMT Common