CM6350-333 Delevan
page128_cm6350.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 33UH 5.5A 2LN SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.210" (5.33mm)
Current Rating (Max): 5.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm
Inductance @ Frequency: 33 µH @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 33UH 5.5A 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.210" (5.33mm), Current Rating (Max): 5.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm, Inductance @ Frequency: 33 µH @ 10 kHz.
Інші пропозиції CM6350-333
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6350-333 CM6350-333 Виробник : Delevan page128_cm6350.pdf Common Mode Chokes / Filters 33uH 25% .007ohm Choke SMT Common