Продукція > DELEVAN > CM6350R-105
CM6350R-105
CM6350R-105 Delevan
page128_cm6350.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 1MH 900MA 2LN SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.210" (5.33mm)
Current Rating (Max): 900mA
DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1 mH @ 10 kHz
на замовлення 758 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 1MH 900MA 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.210" (5.33mm), Current Rating (Max): 900mA, DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6350R-105 CM6350R-105 Виробник : API Delevan CM6350-25416.pdf Common Mode Chokes / Filters 1000uH 25% .13ohm Choke SMT Common
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CM6350R-105 CM6350R-105 Виробник : Delevan page128_cm6350.pdf Common Mode Chokes / Filters 1000uH 25% .13ohm Choke SMT Common