CM6350R-225
CM6350R-225 API Delevan
CM6350-25416.pdf
Виробник: API Delevan
Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .3ohm Choke SMT Common
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6350R-225 CM6350R-225 Виробник : Delevan CM6350.pdf Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .3ohm Choke SMT Common
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
CM6350R-225 CM6350R-225 Виробник : API Delevan Inc. CM6350.pdf Description: CMC 2.2MH 600MA 2LN SMD