CM6350R-333
CM6350R-333 API Delevan
CM6350-25416.pdf
Виробник: API Delevan
Common Mode Chokes / Filters 33uH 25% .007ohm Choke SMT Common
на замовлення 111 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 33UH 5.5A 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.210" (5.33mm), Current Rating (Max): 5.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 33 µH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6350R-333 CM6350R-333 Виробник : Delevan page128_cm6350.pdf Description: CMC 33UH 5.5A 2LN SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.360" L x 0.360" W (9.14mm x 9.14mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.210" (5.33mm)
Current Rating (Max): 5.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 33 µH @ 10 kHz
на замовлення 211 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CM6350R-333 CM6350R-333 Виробник : Delevan page128_cm6350.pdf Common Mode Chokes / Filters 33uH 25% .007ohm Choke SMT Common