CM6460-105
CM6460-105 API Delevan
page129_cm6460-3359661.pdf
Виробник: API Delevan
Common Mode Chokes / Filters 1000 UH
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1MH 2.2A 2LN SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.300" (7.62mm), Current Rating (Max): 2.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 49mOhm, Inductance @ Frequency: 1 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6460-105 CM6460-105 Виробник : Delevan page129_cm6460.pdf Description: CMC 1MH 2.2A 2LN SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.300" (7.62mm)
Current Rating (Max): 2.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 49mOhm
Inductance @ Frequency: 1 mH @ 10 kHz
на замовлення 341 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CM6460-105 CM6460-105 Виробник : Delevan page129_cm6460.pdf Common Mode Chokes / Filters 1000 UH
на замовлення 81 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.300" (7.62mm)
Current Rating (Max): 2.2A