Продукція > DELEVAN > CM6460R-125
CM6460R-125
CM6460R-125 Delevan
page129_cm6460.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 1.2MH 1.7A 2LN SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.300" (7.62mm)
Current Rating (Max): 1.7A
DC Resistance (DCR) (Max): 68mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.2 mH @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.2MH 1.7A 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.300" (7.62mm), Current Rating (Max): 1.7A, DC Resistance (DCR) (Max): 68mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.2 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції CM6460R-125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6460R-125 CM6460R-125 Виробник : Delevan page129_cm6460-3359661.pdf Common Mode Chokes / Filters 1200uH 25% .068ohm Choke SMT Common