Продукція > DELEVAN > CM6460R-185
CM6460R-185
CM6460R-185 Delevan
page129_cm6460.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 1.8MH 1.4A 2LN SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.300" (7.62mm)
Current Rating (Max): 1.4A
DC Resistance (DCR) (Max): 106mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.8 mH @ 10 kHz
на замовлення 386 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.8MH 1.4A 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.300" (7.62mm), Current Rating (Max): 1.4A, DC Resistance (DCR) (Max): 106mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.8 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6460R-185 CM6460R-185 Виробник : API Delevan CM6460-16657.pdf Common Mode Chokes / Filters 1800uH 25% .106ohm Choke SMT Common
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CM6460R-185 CM6460R-185 Виробник : Delevan page129_cm6460.pdf Common Mode Chokes / Filters 1800uH 25% .106ohm Choke SMT Common