Продукція > DELEVAN > CM6460R-755
CM6460R-755
CM6460R-755 Delevan
page129_cm6460.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 7.5MH 440MA 2LN SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.300" (7.62mm)
Current Rating (Max): 440mA
DC Resistance (DCR) (Max): 640mOhm
Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 7.5MH 440MA 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.300" (7.62mm), Current Rating (Max): 440mA, DC Resistance (DCR) (Max): 640mOhm, Inductance @ Frequency: 7.5 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції CM6460R-755
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6460R-755 CM6460R-755 Виробник : Delevan page129_cm6460-3359661.pdf Common Mode Chokes / Filters 7500uH 25% .64ohm Choke SMT Common