CM6560-225
CM6560-225 Delevan
page130_cm6560.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 2.2MH 1.5A 2LN SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.320" (8.13mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 105mOhm
Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 10 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.2MH 1.5A 2LN SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.320" (8.13mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 105mOhm, Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції CM6560-225
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6560-225 CM6560-225 Виробник : API Delevan CM6560-3639.pdf Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .105ohm Choke SMT Common
товару немає в наявності
CM6560-225 CM6560-225 Виробник : Delevan page130_cm6560.pdf Common Mode Chokes / Filters 2200uH 25% .105ohm Choke SMT Common