Продукція > DELEVAN > CM6560R-105
CM6560R-105
CM6560R-105 Delevan
page130_cm6560.pdf
Виробник: Delevan
Common Mode Chokes / Filters 1000uH 25% .047ohm Choke SMT Common
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1MH 2.4A 2LN SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Height (Max): 0.320" (8.13mm), Current Rating (Max): 2.4A, DC Resistance (DCR) (Max): 47mOhm, Inductance @ Frequency: 1 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції CM6560R-105
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM6560R-105 CM6560R-105 Виробник : Delevan page130_cm6560.pdf Description: CMC 1MH 2.4A 2LN SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Height (Max): 0.320" (8.13mm)
Current Rating (Max): 2.4A
DC Resistance (DCR) (Max): 47mOhm
Inductance @ Frequency: 1 mH @ 10 kHz