CM7060N102R-10
CM7060N102R-10 Laird-Signal Integrity Products
MCP-DS-POWER%20CMC%201015.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 1.02 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.150" (3.80mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 17mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 1.02 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CM7060N102R-10 CM7060N102R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products MCP-DS-POWER%20CMC%201015.pdf Description: CMC 3A 2LN 1.02 KOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 3A
Part Status: Active