CM7560-154
CM7560-154 API Delevan
page132_cm7560.pdf
Виробник: API Delevan
Common Mode Chokes Dual 150uH 1kHz 5.5A 0.015Ohm DCR Thru-Hole Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CM7560-154
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-154 CM7560-154 Виробник : API Delevan Inc. CM7560.pdf Description: COMMON MODE CHOKE 5.5A 2 LN T/H
товару немає в наявності
CM7560-154 CM7560-154 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 150uH 25% .015ohm
CM7560-154 CM7560-154 Виробник : Delevan CM7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 150uH 25% .015ohm