CM7560-156
CM7560-156 API Delevan
page132_cm7560.pdf
Виробник: API Delevan
Common Mode Chokes Dual 15000uH 1kHz 0.7A 1Ohm DCR Thru-Hole Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CM7560-156
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560-156 CM7560-156 Виробник : API Delevan Inc. CM7560.pdf Description: CMC 15MH 700MA 2LN TH
товару немає в наявності
CM7560-156 CM7560-156 Виробник : API Delevan CM7560-20509.pdf Common Mode Chokes / Filters 15000uH 25% 1ohm
CM7560-156 CM7560-156 Виробник : Delevan CM7560.pdf Common Mode Chokes / Filters 15000uH 25% 1ohm