Продукція > DELEVAN > CM7560R-155
CM7560R-155 Delevan
page132_cm7560.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 1.5MH 1.7A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.861" (21.86mm)
Current Rating (Max): 1.7A
DC Resistance (DCR) (Max): 115mOhm
Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz
Написати відгук
Description: CMC 1.5MH 1.7A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.861" (21.86mm), Current Rating (Max): 1.7A, DC Resistance (DCR) (Max): 115mOhm, Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz.
Інші пропозиції CM7560R-155
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM7560R-155 CM7560R-155 Виробник : Delevan page132_cm7560-3359675.pdf Common Mode Chokes / Filters RoHS, Through Hole, PC Mount Common Mode Choke, 1500 uH , +/- 25%