CM9900-186 Delevan
page133_cm9900.pdf
Виробник: Delevan
Description: CMC 18MH 270MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension: 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.669" (17.00mm)
Current Rating (Max): 270mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.45Ohm
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 1 kHz
Написати відгук
Description: CMC 18MH 270MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Size / Dimension: 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.669" (17.00mm), Current Rating (Max): 270mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.45Ohm, Inductance @ Frequency: 18 mH @ 1 kHz.
Інші пропозиції CM9900-186
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CM9900-186 CM9900-186 Виробник : Delevan page133_cm9900-3359681.pdf Common Mode Chokes / Filters Through Hole, PC Mount Common Mode Choke, 18000 uH , +/- 25%