CMA0805A121R-1A
CMA0805A121R-1A Laird-Signal Integrity Products
emi-doc-000139214
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 370MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA
DC Resistance (DCR) (Max): 220mOhm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 370MA 2LN 120OHM SMD AECQ200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 370mA, DC Resistance (DCR) (Max): 220mOhm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMA0805A121R-1A CMA0805A121R-1A Виробник : Laird Technologies CMA0805_Series_Common_Mode_Choke.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.22ohm 120MHz 0.37A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
CMA0805A121R-1A CMA0805A121R-1A Виробник : Laird Performance Materials CMA0805_Series_Common_Mode_Choke-3043335.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.22ohm 120MHz 0.37A
Мінімальне замовлення: 12
CMA0805A121R-1A CMA0805A121R-1A Виробник : Laird-Signal Integrity Products emi-doc-000139214 Description: CMC 370MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA