CMA0805A201R-1A
CMA0805A201R-1A Laird Technologies
CMA0805_Series_Common_Mode_Choke-3624493.pdf
Виробник: Laird Technologies
Common Mode Chokes / Filters 0.25ohm 200MHz 0.35A
на замовлення 4551 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 350MA 2LN 200OHM SMD AECQ200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 350mA, DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMA0805A201R-1A CMA0805A201R-1A Виробник : Laird-Signal Integrity Products emi-doc-000139214 Description: CMC 350MA 2LN 200OHM SMD AECQ200
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 350mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 350mA
Part Status: Active