Продукція > VISHAY / DALE > CMB02070X2000GB700
CMB02070X2000GB700
CMB02070X2000GB700 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
MELF Resistors CMB 0207 2% B7 200R
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 200Ω; 1W; ±2%; 500V; L: 5.8mm, Type of resistor: carbon film, Mounting: SMD, Case - inch: 0207, Case - mm: 6123, Resistance: 200Ω, Power: 1W, Tolerance: ±2%, Operating voltage: 500V, Operating temperature: -55...125°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Body dimensions: Ø2.2x5.8mm, Length: 5.8mm, Roll diameter max.: 330mm, Case: MELF, Diameter: 2.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CMB02070X2000GB700 Виробник : VISHAY Category: SMD resistors
Description: Resistor: carbon film; SMD; MELF; 0207; 200Ω; 1W; ±2%; 500V; L: 5.8mm
Type of resistor: carbon film
Mounting: SMD
Case - inch: 0207
Case - mm: 6123
Resistance: 200Ω
Power: 1W
Tolerance: ±2%
Operating voltage: 500V
Operating temperature: -55...125°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Body dimensions: Ø2.2x5.8mm
Length: 5.8mm
Roll diameter max.: 330mm
Case: MELF
Diameter: 2.2mm