Продукція > VISHAY > CMB02070X3322FB200
CMB02070X3322FB200
CMB02070X3322FB200 Vishay
cma0204cmb0207.pdf
Виробник: Vishay
Res Carbon Film 0207(2309) 33.2K Ohm 1% 0.4W Sulfur Resistant Melf Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
Написати відгук
Description: CMB 0207 1% B2 33K2, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0207, Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm), Composition: Carbon Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0207, Resistance: 33.2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0207
Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Composition: Carbon Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Resistance: 33.2 kOhms